Наматрацник на кругле ліжко непромокаємий D 230

Кругле ліжко – це модно, стильно та оригінально!!!!
Є тільки один мінус - потрібно дуже добре пошукати якісне постільні речі на кругле ліжко!!!!
Пропонуємо Вам - круту Новинку!!!
Наматрацник водонепроникний на КРУГЛЕ ліжко в різних діаметрах від 200 см до 250 см.
100% захист Вашого ексклюзивного матраца!
Непромокальний з мембранної тканини.
Верхній шар – тканий, на вигляд – махра.
Нижня (прогумова основа) - поліуретанова мембрана або вінілова основа з антибактеріальним просоченням.
Завдяки такому багатошаровому екологічному матеріалу наматрацник виходить екологічним, стійкий до механічних впливів і найголовніше - водовідштовхувальний.
І ще.. для того, щоб наматрацник не ковзав - боковини у нього з зносостійких матеріалів, які практично не припадають пилом (мирофібри або штапеля батиста).
Наматрацник хоч тонкий, але дихаючий і не створює парниковий ефект.
Колір: білий, але можливі й інші кольори.
Наматрацник ідеально сяде на висоту матраца до 22 см. Якщо у Вас матрац вищий, то ціна збільшиться приблизно на 100 грн.
Наша постільна білизна - це не просто шикарна постільна білизна, яка зробить Ваш сон комфортною і здоровою, але і доповнення до прикраси Вашого стильного ліжка на кілька років.
Прекрасно пропускає повітря, тому підходить для використання як узимку, так і влітку.
Виготовлено із тканин європейської якості.
Тканина підвищеної щільності та довговічності.
Також можна замовити звичайне кругле простирадло або кругле цілісне простирадло-підзор і повний комплект: простирадло + підковдра + 2 наволочки або ж просто простирадло + наволочки.
Пропонуємо так само пошиття за індивідуальними розмірами в різних кольорах.
Якщо Вам не підходять стандартні розміри цього комплекту, ви можете замовити пошиття цієї постільної білизни за своїми індивідуальними розмірами, замовити наволочки з "вушками", простирадла на гумці або звичайне.
Також можемо запропонувати кругле простирадло і круглий підковдра!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almira Mix |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 200x200 |
| Тип кріплення до матрацу | резинка за периметром |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 30 см |
| Антиалергенна | Так |
| Діаметр наматрацника | 230 |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | махрова тканина |
| Сторона чохла 2 | мікрофібра, тканина із захисною мембраною, поліуретанова мембрана |
| Додаткові характеристики | |
| Антистатичні властивості наматрацника | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
- Ціна: від 3 510 ₴
