Комплект постільної білизни теплий зимовий євро розмір Фланель однотонний Шампань Супер Люкс

- Готово до відправки
- Код: 02112020 е
4 889 ₴
- +380 (68) 883-38-48
Комплект постільної білизни теплий зимовий євро розмір Фланель однотонний Шампань Супер Люкс
Фланель однотон Шампань (світло-бежевий) - це зимовий варіант" постільного комплекту з Фланелі Супер Люкс - 100 % бавовна з легким шовковистим блиском і однобічним ворсом.
Постільна з Фланелі натуральне, екологічне, не викликає алергічних реакцій, вбирає вологу, дозволяє тілу дихати, при цьому чудово тримає тепло.
Фланелеві комплекти - популярний постільна міжсезоння для дітей, підлітків і дорослих.
Зносостійке фланелевою постільна збереже свої характеристики надовго, не буде стоншується і скочуватися, якщо його прати при 40 °C в дбайливому режимі. Після першого прання фланелевий комплект набуває свій остаточний розмір. М'яке, але міцне постільна з Фланелі витримує постійні прання, чудово переносить прасування.

- М'якість, яка в результаті прання стає все більш помітною.
- Здатність добре зігрівати в холодну пору року і утримувати тепло.
- Натуральний склад.
- Гіпоалергенність.
- Гігієнічність.
- Долговечность и устойчивость к износу.

Комплектация фланелевого постельного комплекта:
- простынь обычная - 1 шт.,
- пододеяльник без замка, с прорезью снизу - 1 шт. (в семейном комплекте 2 шт.);
- наволочка обычная 50*70 - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almira Mix |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 250 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 4 889 ₴




