Комплект постільної білизни Фланель однотонний Ніжно-рожевий Супер Люкс полуторний

- Готово до відправки
- Код: 04112020 п
3 645 ₴
- +380 (68) 883-38-48
Комплект постільного червоного красивий Фланель однотонний Ніжно-рожевий Супер Люкс полуторний — це "зимовий варіант" постільного комплекту з Фланелі Супер Люкс 100% бавовна з легким шовковистим блиском та одностороннім ворсом.
Постільна з Фланелі натуральне, екологічне, не викликає алергічних реакцій, вбирає вологу, дає змогу тілу дихати, водночас прекрасно тримає тепло.
Фланелеві комплекти — популярне постільне міжсезоння для дітей, підлітків і дорослих.
Зносостійкий фланельова постільна збереже свої характеристики надовго, й нескочуватиметься, якщо його прати за 40 °C у дбайливому режимі. Після першого прання фланелевий комплект набуває свого остаточного розміру. М'яке, але міцне постільне з Фланелі витримує постійні прання, чудово переносить прасування.

- М'якість, яка внаслідок прання стає дедалі помітнішою.
- Здатність добре зігрівати в холодну пору року та утримувати тепло.
- Натуральний склад.
- Гіпоалергенність.
- Гігієнічність.
- Довговічність і стійкість до зношування.

Комплектація фланелевого постільного комплекту:
- простирадло звичайне 160×230 см - 1 шт.,
— підковдра 145×210 см, - 1 шт.
— наволочка звичайна 50*70 — 2 шт.
Постільна білизна з фланелі підходить для всіх — дорослих і дітей, і навіть новонароджених малюків. Адже теплі пелюшки роблять саме з цієї тканини. Вона неймовірно приємна на дотик, не викликає подразнення шкіри, сон на ній дуже комфортний.
Купуйте постільну білизну з фланелі для дітей або дорослих і оцініть усі переваги цієї чудової тканини.
Фланелева постільна білизна — м'яка, ніжна, приємна до тіла, тому її популярність зростає щороку. Часто фланель називають байкою, але це різні типи тканини:
- фланель є м'якшою, тоншою, байка ж — з помітнішим, густішим ворсом і високою щільністю полотна (наприклад, середня щільність байки 360 г/м2, а фланелі — 160 г/м2);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almira Mix |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Колір | Рожевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 3 645 ₴







