Постільна білизна тепле зимове євро максі Фланель однотонне Блакитне Супер Люкс, комплект постільної білизни

- Готово до відправки
- Код: 09112020 ем
5 519 ₴
- +380 (68) 883-38-48
Постільна білизна тепле зимове євро максі Фланель однотонне Блакитне Супер Люкс, комплект постільної білизни
Фланель однотон Блакитний- це зимовий варіант" постільного комплекту з Фланелі Супер Люкс - 100 % бавовна з легким шовковистим блиском і однобічним ворсом.
Постільна з Фланелі натуральне, екологічне, не викликає алергічних реакцій, вбирає вологу, дозволяє тілу дихати, при цьому чудово тримає тепло.
Фланелеві комплекти - популярний постільна міжсезоння для дітей, підлітків і дорослих.
Зносостійке фланелевою постільна збереже свої характеристики надовго, не буде стоншується і скочуватися, якщо його прати при 40 °C в дбайливому режимі. Після першого прання фланелевий комплект набуває свій остаточний розмір. М'яке, але міцне постільна з Фланелі витримує постійні прання, чудово переносить прасування.

- М'якість, яка в результаті прання стає все більш помітною.
- Здатність добре зігрівати в холодну пору року і утримувати тепло.
- Натуральний склад.
- Гіпоалергенність.
- Гігієнічність.
- Довговічність і стійкість до зношування.
Комплектація фланелевого постільного комплекту:
- простирадло звичайна - 1 шт.,
- підодіяльник без замка, з прорізом знизу - 1 шт. (в сімейному комплекті 2 шт);
- наволочка звичайна 50*70 - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Колір | Блакитний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 250 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 220 см |
| Довжина підковдри | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 5 519 ₴



