Робот Трансформер Бамблбі Робот Машинка на Радіокеруванні Ламборгіні зі Світлом і Звуком Жовта

- Готово до відправки
- Код: LA3
765 ₴
+380 (67) 409-40-07
- +380 (68) 883-38-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неповторний робот трансформер Бамблбі готовий здивувать Ваших хлопчаків. Це найкраща машинка трансформер створена з міцних матеріалів, має неймовірні форми і управляється спеціальним джостиком.
Автомобіль спроектований максимально схоже до справжнього авто і дуже легко перетворюється на робота.
Зарядка:
Заряджається від батарей AA+.
Управління:
Іграшка управляється по двох каналах : вперед і назад, вліво та вправо.
Пульт управління:
Функціонує пульт на відстані 15-30 метрів.
Особливості машинки-трансформера:
- Вишуканий стиль машинки;
- Якісна гума;
- Звуковий ефект в момент перевтілення;
- Трансформація машини в популярного і обожнюваного робота, трансформація з робота Бамблбі в швидкісну машинку;
- Зручне і просте управління.
Іграшка вміє:
- Повертатися на 360 градусів;
- Перетворюється в робота через радіокерований пульт;
- Іграшка їздить і як машинка і як робот;
- Світлові спецефекти;
- Звукові механічні ефекти.
Вплив радіокерованих іграшок на розвиток дитини:
- розумовий розвиток;
- розвиток уяви;
- логіка;
- посидючість;
- координація;
- маневреність руху.
Короткі характеристики:
- Вік: 3 +.
- Виробник: Китай
- Розмір упаковки: 27 х 14 х 12.
- Матеріал : пластик.
- Відстань: до 15 м.
Робот трансформер Бамблбі на радіоуправлінні - це неймовірний хіт в дитячому світі. Кожен хлопчик мріє про такий спорткар, який вміє перевтілюватися в робота. Купивши своїй дитині таку іграшку, Ви неодмінно подаруйте йому величезну радість і веселощі. Ваша дитина зможе активно проводити час разом з татом або братом. Крім того, всі хлопці у дворі обзавидуються такій іграшці, а Ваша дитина стане самою поппулярною у дворі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Колекційні |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Трансформер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькi характеристики | |
| Виробник | Combuy |
| Вид | машинка робот трансформер |
| Вік | 3+ |
| Комплектація | машинка робот-трансформер, пульт ДК |
| Функції | пересування вперед, назад, вліво, вправо, поворот на 360° |
| Радіус дії | 30 м |
| Дополнительные возможности | світлові та звукові ефекти |
| Харчування пульта | батарейки АА |
| Розмір пакування | 28*13*8 см |
| Масштабування | 1:18 |
| Харчування машинки | батарейки ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴