Рюкзак шкільної для дівчат SkyName R2-171

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R2-171
1 825 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 883-38-48
Форма:
Дитячий рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку три відділення.
Перше головне відділення (у спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третье відділення з байзером для письмових приналежень, прикрашене об'ємом 3D картинкою.
Кармани:
По боках дві кишені-сеточки на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Брелок-мишка (для дівчинки).
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качеські блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові Рядками для зміцнення, Прошите всі місця, на які приходять основні навантаження.
Вентильована спинка.
Плечеві вентиловані лямки з грудним кріпленням.
Світлячі елементи розташовані на передній, задній і бічній частині рюкзака для безпеки у темні дні.
Верхня зручна ручка для перенесення рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 650 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Брелок-мишка |
- Ціна: 1 825 ₴






