Рюкзак шкільної для хлопчиків SkyName R2-190

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R2-190
1 825 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 883-38-48
SkyName, новий бренд від творців полюбленого багатьом бренду Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Дитячий рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку три відділення.
Перше головне відділення (у спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третье відділення з байзером для письмових приналежень, прикрашене об'ємом 3D картинкою.
Кармани:
По боках дві кишені-сеточки на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Брелок- м' ячик (для хлопчика)
Блок-мишка (для дівчинки)
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качеські блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові Рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Спеціальна, Завдяки водонепроникній тканині вміст рюкзака буде захищено від цілості, будь - якої погоди.
Всередині рюкзака є Заглиблене дно, яке опускається після його фіксації, стає жорстким.
Стійкі пластикові ніжки.
Вентильована, Зоряна спинка, не деформується під час завантаження.
Плечеві вентильовані лямки з грудним кріпленням.
Світловідбивні елементи розташовано на передній, задній і бічній частині рюкзака, для безпеки в темний час доби.
Верхняя Зручна ручка для перенесення рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 720 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 30 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.3 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Брелок-м'ячик |
- Ціна: 1 825 ₴








