Рюкзак Молодіжний повсякденний SkyName 90-122

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90-122
1 637,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 409-40-07
- +380 (68) 883-38-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців полюбленого багатьом бренду Winner One.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку два відділення:
У першому (у спинці) є головне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні - органайзер для письмових приналежнь.
Кармани:
По боках два кишені.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качеські блискавки "SBS" та фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядками для Укріпляють, прошиють усі місця, на які приходять основні навантаження.
Плечеві вентиляційні лямки з підбадьорливими ременями у формі « Маячки».
Важке кріплення.
Вентильована спинка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 29 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карман для пляшки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637,50 ₴






