Рюкзак шкільної для хлопчиків SkyName R4-416

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R4-416
1 562,50 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 883-38-48
SkyName, новий бренд від творців полюбленого багатьом бренду Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Рюкзак шкільний - виготовлений за жорстко-каркасною технологією. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виокремить вашу дитину і стане чудовим доповненням до її гардеробу.
Відокремлення:
Головне відділення, з тканинними розділювачами, для шкільних приналежностей.
У передній палаті місце для тетрадей і органайзер для письмових приналежнь.
У задньому відділенні, біля спини - відділення для роботи.
Два кишені на липучку з боків.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Блок-мишка (для дівчинки)
Брелок-годи (для хлопчика)
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качеські блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Зверху зручне ручка для перенесення ранця.
Спеціальна, Завдяки водонепроникній тканині вміст рюкзака буде захищено від цілості, будь - якої погоди.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світлопровідні Ці елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах рюкзака, щоб у темному часі мати безпеку.
Завдяки ніжкам ранця залишається стійкою.
Додаткові Рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Зручний каркас І ранця виготовлена за жорстко-каркасною технологією, яка забезпечує правильну ергономічну форму.
Ергономічна спинка Узгоджена ранця Анатомія Дитина, хребет захищений спеціально спроектованою спинкою, що робить носіння ранця найбільш зручним.
Розділювачі для зручного розподілу і фіксації тетрадей і підручників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 820 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Годинник |
| Колір | Сірий з синім |
- Ціна: 1 562,50 ₴








