Рюкзак Молодіжний повсякденний SkyName 77-13

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 77-13
1 475 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 883-38-48
SkyName, новий бренд від творців полюбленого багатьом бренду Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку велике відділення, відділення біля спинки для великих тетрадей або ноутбука.
Кармани:
Переді два кишені на блискавки.
По боках два кишені.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качеські блискавки фірми « SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові Рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Спеціальна, Завдяки водонепроникній тканині вміст рюкзака буде захищено від цілості, будь - якої погоди.
Плечеві вентильовані лямки.
Важке кріплення.
Верхня зручна ручка для перенесення рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 26 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карман для пляшки | Да |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (рост) | L(145-175 см) |
- Ціна: 1 475 ₴







