Шкільний ранець каркасний для дівчаток початкова школа SkyName 5024 + ПОДАРУНОК

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5024
1 912,50 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 883-38-48
SkyName, новий бренд від творців уподобаного багатьом бренду Winner One. Яскравий та стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Ранець шкільний – виготовлений за жорстко-каркасною технологією. При максимальному навантаженні не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виділить вашу дитину і стане чудовим доповненням до його гардеробу.
Відділення:
Основне велике відділення у спини, з тканинними роздільниками, для шкільного приладдя.
У передньому відділенні місце для зошитів.
Попереду кишеня з 3D малюнком, в якому знаходиться органайзер для письмового приладдя.
Дві кишені на липучці з боків.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Наручний годинник (для хлопчика)
Брелок-ведмедик (для дівчинки)
Має ряд якісних та зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Зверху зручна ручка для перенесення ранця.
Грудне кріплення з регулюванням висотою дитини.
Вентильовані м'які лямки-мийка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній та бічній частині ранця, для забезпечення безпеки в темний час доби.
Ніжки забезпечують стійкість ранця.
Додатковими рядками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Полегшений каркас ранця виготовлений за жорстко каркасною технологією, що забезпечує правильну ергономічну форму. Каркас не деформується при навантаженні та розподіляє вагу по всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, хребет захищений спеціально сконструйованою спинкою, що робить носіння ранця максимально зручним.
Розділювачі для зручного розподілу та фіксації зошитів та підручників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 890 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 30 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Брелок-мишка |
- Ціна: 1 912,50 ₴









