Сумка переноска для кота складна Сумка Для Домашніх Тварин з прозорими віконцями до 7 кг Бежева з Лапкою

Компактна, стильна, складна сумка перенесення для котів та собак з лапкою від найкращого виробника Zmaker, який виготовляє високоякісні товари для домашніх тварин. Ідеальна та модна сумка, яка забезпечить комфорт Вашому чотирилапому другу під час поїздок.
Дизайн:
Сумка перенесення виконана в чорному, рожевому та бежевому кольорі з композитної тканини та має одну довгу та одну коротку ручку. На бічній частині сумки вибито лапку, зверху знаходяться спеціальні вентиляційні отвори, які забезпечують тварині хорошу циркуляцію повітря. Сумочка чудово поглинає зовнішній звук, забезпечивши тварині спокійне перебування усередині. Дно сумки жорстке і не промокає, є спеціальний ремінець з карабіном та бічні дверцята. Загалом сумка неймовірно практична та стильна, з нею буде зручно завжди і господареві, і тварині.
Особливості сумки перенесення:
Сумка має міцні та зручні ручки, довгий ремінь йде з наплічником, що дозволяє господареві комфортно подорожувати зі своїм улюбленим вихованцем. Це чудовий варіант для далеких поїздок, подорожей, походів та термінових виїздів.
Дно сумки не деформується, оскільки там є спеціальний чорний вкладиш, який забезпечує стійкість перенесення.
Сумка має надійне кріплення, спеціальними замками, що не маловажно для тварини. Таким чином, Ваша тварина не зможе вибратися з сумки.
Верхня частина сумки оснащена спеціальними вентиляційними отворами, за рахунок цього відбувається хороша циркуляція повітря, а також тварині не буде страшно, оскільки вона зможе спостерігати за зовнішнім світом та бачити свого господаря через спеціальне бічне віконце-сітку.
Сумочка міцна та легка, виконана з високоякісних матеріалів ABS&EVA.
У зібраному вигляді не займає багато місця, розмір у складеному вигляді 42 см х 32 х 6 см.
Підходить для котів та невеликих порід собак.
Перенесення досить м'яке, тому тварина зможе тривалий час відчувати затишок і комфорт під час походів до ветеринара або під час подорожей з господарем.
Розміри сумки:
Довжина: 42 см;
Товщина: 32 см;
Висота: 26 см.
Відмінний подарунок для кішок та собак – складана сумка перенесення з безліччю вентиляційних отворів, жорстким дном та спеціальним віконцем. Дана модель перенесення гарантує Вашому вихованцю максимальний комфорт під час пересування та далеких подорожей. Ваш кіт або собака, зможуть спостерігати за тим, що відбувається навколо, а також бачити свого господаря, таким чином це убереже тварину від стресу. Подбайте про безпеку та комфорт свого улюбленого вихованця, дайте йому можливість подорожувати з комфортом та проводити регулярні консультації у ветеринара без стресу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zmaker |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Кішки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага тварини | до 7 кг |
| Матеріал | ABS&EVA, сітка |
| Особливості | складана, є довгий ремінь із наплічником і коротка ручка |
| Розміри | 42*32*26 см |
| Тип | перенесення для хатніх тварин |
- Ціна: 1 200 ₴



