Сумка Переноска Для Кота Складна Сумка Для Домашніх Тварин з Прозорими Стінками та Кріпленнями до Чемодану та Авто до 7 кг Світло

влевовправо
Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину, в якому знають, як порадувати та забезпечити твоєму домашньому вихованцю максимальний комфорт. Представляємо якісну та стильну сумку переноску ROYAL WANT, яка стала найпопулярнішою у 2023 році.
Наша сумка ROYAL WANT – це відмінне рішення для власників домашніх тварин! Ця переноска підходить для котів і собак вагою до 7 кг і має ряд переваг, які ми охоче розповімо вам.
Сумка є зручним та безпечним способом перенесення Ваших улюбленців під час поїздок на автомобілі, у поїздках на поїздах, авіалініями чи для прогулянок.
Особливості:
- Розмір: 44 * 28 * 25 см.
- Матеріал: виготовлена з високоякісного дихаючого текстилю, сітки, всередині флісовий плед, який легко миється і не пропускає воду.
- М'яка підстилка забезпечує стійкість та м'якість перебування тварини всередині, а також допомагає підтримувати чистоту.
- Конструкція: має жорстке дно та зручну ручку для перенесення.
- Вентиляція: має безліч отворів для вентиляції, що забезпечує комфортну температуру для собаки чи кішки.
- Безпека: всередині сумки є карабіни для кріплення повідця та захисний ремінь, щоб запобігти випаданню тварини з сумки.
- Зручність: ця модель сумок має кишені для зберігання аксесуарів та іграшок Вашого вихованця.
- Сертифікація: виконана за усіма міжнародними стандартами IATA (виконання правил є обов'язковими на всіх авіалініях). Так що це одна з найважливіших переваг сумки-перенесення при перельотах.
- Має спеціальне кріплення для валізи на колесах та кріплення для ременів безпеки, тому сумочка підходить для всіх видів міського та повітряного транспорту.
- Виконана у стильному дизайні та доступна у кількох кольорах.
- Легко миється і очищається, що дозволяє їй залишатися в чистоті та гігієнічному стані протягом тривалого часу.
- Сумка має регульований ремінь, який дозволяє її легко налаштувати під потрібний розмір та зручність носіння.
Купівля сумки-переноски ROYAL WANT - це гарне рішення для тих, хто шукає безпечний, комфортний, зручний, міцний і стильний спосіб транспортування своєї домашньої тварини під час подорожі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Матеріал | Текстиль |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага тварини | до 7 кг |
| Дополнительные возможности | кріплення до валізи, застібки для кріплення до автомобільного сидіння, ремінець із карабіном, застібки на замочках |
| Призначення | для кішок і собак дрібних порід |
| Особливості | складана, не деформоване дно, довга ручка з наплічником + 2 короткі ручки |
| Розміри | 44*28*24 см |
| Тип | сумка-переноска для хатніх тварин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








