Трюкова Машинка Перевертень Швидкісна з LED Підсвічуванням та Обертовим Корпусом Радіокерована Машинка на Акумуляторі MKB Fancy

Чудова новинка 2023 року - Трюкова "машинка-перевертень" на радіокеруванні від популярного бренду МКВ. Якісна іграшка з божевільними трюками, супершвидкістю, LED підсвічуванням на акумуляторі.
Популярна швидкісна машинка на радіокеруванні виконана у футуристичному дизайні. Кожна деталь виконана із безпечних та якісних матеріалів. Іграшка неодмінно забезпечить дитині позитивний настрій та захопить її на тривалий час.
Яскрава та спритна трюкова машинка MKB Fancy Flip обжене будь-якого суперника, здійснюючи при цьому неймовірні та складні трюки. Іграшка зачаровує своєю міццю та швидкістю, а її можливості здивують навіть дорослих.
Особливості:
- Керується пультом.
- Рухомі колеса.
- Анти ковзна поверхня корпусу.
- Зручне та швидке управління.
- Час роботи 20 хвилин.
- Має LED підсвічування (світлові ефекти).
- Корпус іграшки виконаний з стійкого до ударів зносостійкого пластику (який витримує навіть найактивніші удари).
- Іграшка працює від акумулятора (тип Li-po).
- Пульт працює від 2 батареї АА+ (входять до комплекту).
- Частота керування: 2, 4 ГГЦ.
- Унікальна конструкція, що складається із 4 гумових коліс.
Пульт керування:
- Працює джойстик від 2 батарейок АА+ (входять до комплекту).
- Керується 2 кнопками (рух вперед, назад, обертання вліво/вправо).
Час зарядки:
Орієнтовний час заряджання 80-90 хвилин.
Трюки:
- Машинка робить потужні та круті повороти на 360 градусів.
- Обертає передніми колесами.
- Поворот корпусу на 360 градусів (корпус, що обертається).
- Їзда верх ногами.
- Їзда боком на двох колесах.
- Їзда на двох колесах.
Трюкова машинка-перевертень МКВ – це найвеселіша і найяскравіша модель машинок для активних дітлахів, які люблять рухливі та активні ігри. Це дивовижна іграшка, яка здатна рухатися з високою швидкістю та здійснювати різні трюки, трансформуватися, перевертатися, виходити зі складних ситуацій та продовжувати рух. За такою іграшкою бігати не доведеться, оскільки вона сама чудово впорається з поворотами та розворотами, а Ваша дитина не нервуватиме і не буде постійно шукати улюблену іграшку під столом.
Ідеальний подарунок для хлопчиків, які люблять машинки, швидкість та джойстики для керування. Малюк буде в захваті від такої іграшки і за лічені секунди зможе розібратися з керуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MKB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 26 м |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | машинка-перевертень |
| Вік | 3+ |
| Час заряджання | 80-90 хвилин |
| Час роботи | 20 хвилин |
| Габарити упаковки | 32*20*8.5 см |
| Комплектація | машинка-перевертень, пульт ДК, акумулятор, USB зарядний пристрій, подарункове паковання |
| Мoдель | Fancy Flip |
| Особливості | швидкісна |
| Харчування машинки | акумулятор 3.7V |
| Харчування пульта | 2 батарейки AA+ (у комплекті) |
| Застосування | для дому та вулиці |
| Розмір машинки | 14*12.5*7 см |
| Сертифікати | Да |
| Тип | трюкова машинка |
| Функції | повороти корпусу на 360°, обертання коліс на 360°, LED-підсвітка, їзда на боці, їзда вгору ногами, їзда на двох колесах |
| Частота керування | 2.4 ГГц |
- Ціна: 1 200 ₴






